قرعه کشی !؟

شنبه 29 تیر 1392 ساعت 23:31
  سلام
نمی گویم شانس ندارم چـــرا خوبشم دارم بارها جوایزی را برنده شدم منتهی آن تاپ و اصلی و قُلمبه را می خواهم که هنـــــــــــــــوز قرعه به نام من نیوفتاده


بیشتر نصیبِ شانسم هم، از صدا و سیمای عزیـز بوده ها

الان یک دیوان حافظ جلدمشکی دارم که 25 آبان 71 توسط پست دریافت کرده بیدم.ارسالی از شبکه دو، منتهی نمی دانم چه برنامه یی!

از صدای مرکز خودمان هم یک ماشین حساب جیبی، که آرم صداوسیما پشت جلدش داشت نصیب بردم. که گرامی بابا! حضوری با مدرک شناسایی رفته و دریافت نموده بیدند که البته در خوابگاه دانشجویی گُم و گور شد ):


یادمه اسمم را پشت شیشه،توی لیست برندگان قرعه کشی صندوق بسیجیانِ سابق /موسسه مالی اعتباری مهر فعلی، دیدم و رفتم توی شعبه و جایزه ام که سِت چایخوری ( فنجان و نعلبکی و قندان) بود را تحویل گرفتم که هدیه یی شد برای یک دوست.


از سایت تبیان هم بُنِ خرید، برنده شدم که از همان سایت سه کتاب خریدم و باز با پست دریافت نمودم.

و آذرماهِ سال 90 هم در مسابقه پیامکی شبکه تهران، شرکت کرده و در قرعه کشی مبلغ یکصدهزارتومان! برنده شدم که همین چندماه پیش جایزه تغییر یافته ام به یکدستگاه ست تاپ باکس- TORNADO را دریافت نموده بیدم.


زمان دانشجویی در کرمان هم، سه جایزه بُــردم. البته این دیگه ربطی به قرعه کشی نداشت هرسه مسابقه بود. اولی مسابقه کتابخوانی که یک جلد دیوان امام خمینی، برنده شدم.

دومی مسابقه کاریکاتور، که مقام دوم شدم و یک نیم سکه جایزه ام بود بعلاوه چاپ اثـر! در مجله ویژه سازمان تعزیزات استان کرمان.

سومی هم مسابقه تلویزیونی گوی و میدان بود که من جزو چهارشرکت کننده یکی از قسمت هایش بودم و باز سکه بردم که فروختم و خرج اَتی نا شد / وای چقدر دلم می خواهد فیلم این مسابقه را داشته باشم دیدن خودم در اون سن... /

تا الان با اینکه سالهاست از محصولات بهداشتی گلریز استفاده می کنم و هوارتا برگ زرین جمع کردم و فرستادم و کارت قرعه کشی هم دریافت نمودم ولی هنــــــــوز اسمم در لیست برندگان خوش شانس این محصولات نبوده

ایضاً خرید محصولات تبرک و دلپذیر و نگه داشتن سرِ شماره دارشان


مجموعه قهوه تلخ رو هم خریدم... نه، اعتراف می کنم این یکی رو فقط یک سری خریدم باز برای همون کدقرعه کشی و اشتیاق به برنده شدن .


یادتونه؟ دهه 70 یکسری برگه قرعه کشی توزیع می شد به نام ارمغان بهزیستی که جوایز میلیونی داشت؟  من بارها و بارها خریدم و روز موعد هم پای تلویزیون نشستم و مراسم قرعه کشی که توسط جناب شجاعی مهر و سایرین برگزار می شد را تماشا کردم و برنده هم نشدم ):


یا آگهی تبلیغاتی کتاب های طرح فجر که سال گذشته از تلویزیون مرتب پخش می شد

رفتم سایتش و اینترنتی خرید کردم، وقتی بدستم رسید شماره 9رقمی قرعه کشی اش را پیامک کردم به امید برنده شدن جایزه ویژه 57میلیون تومان پول نقد / الان در سایتِ پُر و پیمونش کلی لیست برندگان ارائه داده با انواع و اقسام جوایز منتهی .../

 

یک سری هم پیشنهاد شرکت در مسابقه پیامکی ایرانسل را پذیرفتم - تهران1500، خیلی سمج بود خوو – و توانستم 7 سین و سوخت اضافه و ... کسب نمایم الانم منتظرم ببینم نتیجه قرعه کشی اش چه خواهد شد ^_^


راستی زمان سرشماری آخری، یک برگه دریافت کردیم که مجری برنامه تلویزیونی مرتبط، مرتب تکرار می کرد شماره درج شده روی برگه را پیامک کنیم هم کمک به آمارگیری دقیقتر است هم شانس خودمان برای برنده شدن در قرعه کشی با جوایزی نفیس! حالا کسی خبر داره نتیجه چی شد؟؟


برچسب‌ها: قرعه کشی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.